| iStefan1 a întrebat:

am 14 ani si de vreo 4 luni m-am indragostit de o fata. ok. deci prima data am incercat ca sa vorbesc cu ea pe facebook si pe afara. dar nu a iesit prea bine. am facut o mare gresealla. i-am spus de vreo doua ori daca vrea sa fie cu mine. si de atunci cred ca ma considera un fraier. ok. de atunci nu prea am vorbit cu ea. dar de fiecare data cand o vad parca mi se imoaie picioarele. am aflat ca ei ii plac tipi duri. astia care smecheri. eu unul sunt mai sensibil. si nu stiu ce sa fac. de la un timp tot facea misto de mine cu prietenii ei. si atunci am inceput sa ma port rau cu ea si sa fac si eu. ne-am certat ceva timp... si nu stiu ce sa fac. imi place de ea. si nu stiu cum sa o conving ca nu sunt un fraier. oare sa ma schimb sau ce sa fac

Răspuns Câştigător
| nic3rr a răspuns:

Nu te schimba! Te asigur ca daca o sa ramai linistit ea o sa observe ca tu esti altcumva, ca esti original.Trebuie doar sa ai incredere in tine! Pace, sper sa faci ceea ce simti tu ca trebuie sa faci!

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Parerea mea este ca fetele la 14-15 ani sunt cele mai mari fraiere big grin laughing

| Heys a răspuns:

Comporta-te normal, daca te place te place pentru ceea ce esti.