| Crangor a întrebat:

Salut,am 17 ani și am o problema..de vreo 3 luni simt ca mi se scoala penisul la baieti fără sa vreau sau sa-mi placa, pana acum nu am avut nicio problema.dar acum sunt disperat îmi este foarte frica.Am prins și un fel de tic sa ma uit la penisul oamenilor și este foarte deranjant și scârbos, îmi este foarte frica pentru ca mie îmi plac femeile foarte mult și nu vreau sa devin bi, gay sau altceva, precizez niciodată nu am simțit nimic pana acum trei luni.Va rog sa ma ajutați cu un sfat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Statisticile spun ca un barbat are in medie 20 de erectii pe zi, ca penisul se scoala la orice atingere sau gand erotic.
Cu cat te focusezi mai mult pe carte sau pe munca nu ami ai timp sa stai cu mana pe cuc si nici sa te gandesti la sex si nu te mai uiti la penisurile oamenilor, ca asa ceva nu este normal si lumea poate sa te observe si sa te evite.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Daca e real ce zici, Imagineaza-ti ca sunt toti burtosi cheli de 150 kg, Asa iti trece?

| StoicAnalysis a răspuns:

Cum adica se scoala la baieti? Gen te uiti de exemplu la mine si ti se scoala? Sau de fapt, se intampla sa ai erectie random si intamplator esti in jurul unor baieti? Daca e a doua varianta, sa stii ca e ceva normal. Mereu vei avea erectii la intamplare in timpul pubertatii.

| Anonimboy111 a răspuns:

Poate esti doar curios