| dalvvip a întrebat:

Am am baut cu o fata (întro companie de 4 persoane) apoi ea sa s-a dus în pat, m-a chemat si pe mine langă ea, m-am dus, am vorbit, ne țineam de mîna ( dar eram băuți ) a doua zi deja îmi spunea ca-i ocupată că are prieten (tot acola eram unde am băut ) şi chiar are prieten. Acuma au trecut vreo 7 zile şi eu mă tot gandesc la ea, cred că m-am îndragostit. Dar nu pot sa-i scriu, mi-i ruşine. ) nu ştiu ce să fac. Dacă mă puteți ajuta vă rog, eu nu prea am experiență cu fetele

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu te sfătuiesc sa nu ii scrii. Nu e punctul tău forte scrisul în limba romana.

| dalvvip explică (pentru suntserios):

Dacă nu sunt român?

| wpetterssone a răspuns (pentru dalvvip):

Nici eu nu sunt român, dar încerc să folosesc cuvinte pe care le pot înțelege.
Din ce ai spus tu nu am înțeles prea multe, dar dacă domnișoara are iubit, nu ai ce căuta în relația ei.