| Cosmyn2013 a întrebat:

Salut am fost la farmacie pentru o problema cu acneea.
Si mi-a dat nidoflor si vitamina A, sa le amenstec intr-un tub de crema si sa ma dau pe fata. A folosit cineva asa ceva?

3 răspunsuri:
| AndreeaCoco a răspuns:

Eu am folosit Zynerit, e foarte bunnn, e 30, 25 lei, dar daca mergi la medicul de familie si il rogi sa-ti faca reteta pentru zynerit il vei lua gratuit de la farmacie.

| Cosmyn2013 explică (pentru AndreeaCoco):

Am folosit zynerit. cosurile mi-au disparut doar cand m-am dat cu el. dupa au aparut la loc si au ramas si cicatrici de la el sad

| AndreeaCoco a răspuns (pentru Cosmyn2013):

Uite, acum eu folosesc altceva... poate pare un lucru tampit, dar eu ma dau cu spray de barbati, tate m-a invatat, el se da pe fata dupa ce se barbiereste, si acum ma dau si eu, mi le-a uscat pe toate, dar trebuie sa iau ceva de pete, asa cum ai zis si tu, de la zynerit mi-au ramas pete. Incearca si tu asta!