| BiancaaBd a întrebat:

Am luat niste clipuri de pe youtube pe format ". flv". De ce nu pot sa le bag pe cd/? sau ce fel de cd imi trebuie? Haideti fratilor. ajutati`ma. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Baga-le pe un cd data, pe cd data merge orice fisier.Dar doar pc-ul ti-l citeste.

3 răspunsuri:
| Codrutzz a răspuns:

Incearca cu cd normal ori da alt format jos happy

| CM7YRE a răspuns:

Poti sa le bagi pe cd dar doar calculatorul ti-l citeste, daca il vrei mp3 fa-le mp3.

| BiancaaBd explică (pentru CM7YRE):

Nu ma lasa sa le bag. Pe mp3 nnu le primeste, iar cand incerc la le bag pe "." imi apare un fel de eroare.thinking