| Alexandruuu87 a întrebat:

Salut.Am nevoie de putin ajutor în legătură cu vestimentația. Termin clasa a 12 a anul asta si nu știu cum sa ma imbrac la pozele individuale si la banchet.Ma gândeam la costum pentru pozele individuale dar nu am purtat pana acum, eu unul nu prea sunt cu styling ul cand vine vorba de îmbrăcămintelaughing)).Si la banchet mă gândeam la cămașă alba cu blugi negri. Daca ma puteti ajuta cu cateva idei as fi bucuros

1 răspuns:
| DeeDee817 a răspuns:

Poți lua un costum negru cu cămașă albă, cu asta nu săi gres