| Victoras19207 a întrebat:

Salut am o intrebare am aut aident aum 3 saptamani am fost in spital nasul mie rupt inauntru mie miscat osu si trebuie sa merg in luj la operatie. cam cat m-ar costa?

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Vezi daca deviatia de sept nu este acoperita de asigurarea medicala, in caz, ca esti elev/student esti coasigirat. daca muncesti legal esti asigurat. deci incearca asa, nu este operatie estetica este reparatorie

| Victoras19207 explică (pentru Ara997):

Dar cam cat ar costa e operatie estetica, si eu sunt din satu mare si vreau in cluj sa ma operez si vreau sa stiu pretul