| Rafi1337 a întrebat:

Am o problema fratilor deci eu sunt prieten cu vreo 5 baieti si ba frate cu unul dintre ei sunt prieten din clasa 1, avem vreo 10 ani de prietenie iar cu ceilalti am undeva la 4 ani si stiti care faza naspa? Eu cu prietenul meu imi doresc sa vina si ei cu noi pe afata dar lor nu le place sa iasa pe afara cu noi nu stiu de ce, toata ziua stau doar pe pc cei 3 baieti eu as vrea cu prietenul meu sa iesim toti cu bicicletele sa ne plimbam pana seara. As da telefonul, laptopul doar sa vina afara cu noi dar ei nu vor.Ma puteti ajuta cumva sa ii conving?

3 răspunsuri:
| HEDONE a răspuns:

Dacă sunt game-ri înrăiți nu prea ai cum. Sincer... mi-e dor de vreme aia când abia mă mai băgau părinții în casă și dimineața o luam iar de la capăt. Și acum stau copiii până seara târziu sau se joacă împreună, dar se joacă online. happy

| aXy99 a răspuns:

Mai insista. Si mie imi plac jocurile video, dar nu as da niciodata o iesire pe cateva ore petrecute pe pc/ps happy

| Rafi1337 explică (pentru HEDONE):

Nu sunt frate inraiti ca si ei pcuri slabe ca si al meu si nu stiu ce se pot juca dar eu nu mai suport trhnilogia asta si am 14 ani as da telefonul doar sa vina pe afara sa ne distram ca baietii la un suc sa facem nebunii etc. Dar ei nu vor sa iasa din casa la un cs 1.6 mai vin si ei dar pe afara deloc...