| Aly_9916 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. La vara as vrea sa dau de permis dar de cateva zile am unele vise in care conduc masina si fac accident cu ea...

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Si doar niste vise! Sa nu iti faci probleme din cauza asta! Si eu am avut inainte cateva vise chiar si dupa ce mi-am luat permisu am avut un vis! Si cand m-am trezit m-am uitat pe geam sa imi vad masinalaughing)Dar nu iti fa probleme!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Este o teamă pe subconștient, deoarece nu ai suficientă încredere în tine.
Trebuie să înveț să-ți recapeți încrederea, să gândești pozitiv, și să înveți bine legislația, ca să nu întâmpini probleme la sală sau traseu, lucru ce ar putea genera o dezamăgire puternică iar în consecință, ai putea să fii din nou neîncrezător în potențialul tău.
Baftă!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu de cate ori vad un accident la tv imi vine sa nu mai urc in viata mea la volan. cred ca instinctul de conservare e de vina

| AtateaConditii a răspuns:

Trebuie sa conduci inainte sa dai pentru permis ca sa te obisnuiesti, in locuri mai abandonate ca sa zic asa sa nu te prinda politia. E mai sigur asa ca sa nu te trezesti ca trebuie sa platesti dupa aceea masina.

| Loser8299 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Daca strici masina pe care faci scoala(ma refer la accident, nu daca dai cu bata in ea), nu tu esti raspunzator.