| capytenpo a întrebat:

am si eu o problema. De vreo cateva luni mi se tot blocheaza mausul. Se stinge ledul pentru cateva secunde si pe urma isi revine. Am bagat si windowsu din nou, mi-am schimbat si mausul, l-am bagat in toate USB-urile posibile din calculator si tot asa face straight facestraight face
Am windows 7, 64 bit!
E problema de la windows? Ca pe windows xp nu mi-a facut niciodata asa... straight face
Am mai postat asta o data si cineva mi-a zis ca s-ar putea sa fie de la contact dar l-am bagat in 6 USB-uri diferite si tot asa imi face, dar probleme nu e ca se blocheaza cateodata, se blocheaza si de 10 15 ori pe minut straight facestraight facestraight face
Plz... dau funba :X:X!

3 răspunsuri:
| Cosminitza a răspuns:

Probleme cu USB daca-l ai pe USB sau daca nu Cu Mufa unde intra mouseul daca ai pe USB incearca un mouse pe normal si daca ai pe normal incerca pe USB

| capytenpo explică (pentru Cosminitza):

Nu am mufa pentru maus normal... am decat USB-uri ai le-am incercat pe toate 6 si tot la fel face...

| Cosminitza a răspuns:

Mouse poate e de vina... tot ce e posibil