| CrazYDroP a întrebat:

Salut :*! Am un aparat Kodak C913 si am filmat ceva cu el dar nu stiu cu ce program pot vedea video-urile.Am incercat cu 2 care le aveam in calculator dar nu merge.Stiti cumva un program care sa deschida video-urile? Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt multe programe! Dar mai intai da click dreapta pe videoclipul tau si ->Proprietati. Aici in prima linie scrie ce format este videoclipul. Spune-mi si mie. Cu VLC de aici http://tiny.cc/x2qwjw poti deschide videoclipul.
Bafta!

2 răspunsuri:
| CrazYDroP explică (pentru neluL):

A mers cu VLC media player. Multumesc mult :*.

neluL
| neluL a răspuns (pentru CrazYDroP):

Cu placere! bye, bye wave