| Claudiuuu92 a întrebat:

, as dori si eu un sfat sincerhappy, se merita sa lucrezi pe timp de vara la mare tot sezonu? Tin sa mentionez ca m-am interesat de program, nici-o zii libera, 12 ore pe zi,, salar 12 mil, ce ziceti se merita? astept sfaturi, multumesc!

4 răspunsuri:
| Voicu_Iulian_1996 a răspuns:

Cum crezi tu daca ai planuri pentru vara nu prea ar merge sa lucrezi acolo pentru ca nai zile libere si n-o sa ai timp de planurile tale pe de alta parte castigi foarte multi bani acum decizia e a ta sper ca te-am ajutat

| Claudiuuu92 explică (pentru Voicu_Iulian_1996):

Mda cica 12 mil. dar fara masa doar cazare gratis.e aiurea cu programusad

| Iulia20Iulia a răspuns:

Chiar daca iti oferea si masa tot esti platit prea putin.Asa fac patronii de pe litoral, practic "exploateaza" oameni veniti de departe.Alea 12 ore le muncesti intensiv, cine stie unde te trezesti ca te cazeaza, daca scazi banii de mancare, te intorci acasa cu nimic.

| Claudiuuu92 explică (pentru Iulia20Iulia):

Intr'un fel sa stii ca ai dreptate, dar acuma trebuie sa nimeresc si niste patroni de treaba.