| Andreicik a întrebat:

As vrea sa intreb cum sa slabesc cit mai repede? Sint o fata sportiva, joc fotbal dar nu se primeste sa slabesc sad Dau funda pentru metode fara diete...)

4 răspunsuri:
| andreyvv123 a răspuns:

In primul rand apucate de abdomene flotari genoflexiuni si lasate de mcdonaldswinking sper ca am ajutat

| Sweetyyy a răspuns:

Cu fotbalul nu faci nimiclaughingori mergi la fitness de 3 ori pe saptamana, ori incerci tratamente cu aparate speciale(nerecomandat)ori te inscri la inot sau tenis!

| GeorgeHRS a răspuns (pentru andreyvv123):

Abdomenele nu ajuta deloc la slabit ci ajuta la masa musculara. big grin

| GeorgeHRS a răspuns (pentru andreyvv123):

Fa-ti un circuit de alergat si apucate de alergat prin oras.
happy