| DeadManSoryn a întrebat:

Azi l-am intrebat pe un prieten de al meu daca iese afara(prin mesaje de pe telefon)a zis ca nu iese dupa aceea i-am spus ca eu mereu cand ma cheama el vin si a zis ca nu e el obligat sa vina si suntem certati nu mai vorbim. Puteti sa imi ziceti ce sa fac pentru ca cu el sta nu mai baietii astia cu care stau si eu si ar fi naspa sa stau unde sta si el si sa nu vorbesc cu el asa ca ce sa fac? Va rog multe idei! Funda pentru cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
| Vladuthz a răspuns:

Da, si eu ce am zis? Daca tu de fiecare data veneai cand el the chema, si de data asta tu l-ai chemat si ti-a dat acest raspuns in siktir ca nu e obligat, inseamna ca-l doare undeva de tine. Ignora-l si daca chiar tine la prietenia voastra el o sa te caute pe tine.

8 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

1.Nu te mai purta ca un copil.
2.Lasa'te de viata...nu e de tine...
3.Ai o gramatica de cacao.
4.Suna-l pe gibilan dupa ce absolvi grupa 0 de la gradinita.
5.Pleaca de pe TPU.

| DeadManSoryn explică (pentru GroparuVesel):

Esti prost de rupi! Ba eu nu me-am mai schimbat poza de profil de cand am venit pe TPU si in plus am 10 ani si eu zic sa te lasi tu de viata ca te-au innebunit de tot drogurile.

| DeadManSoryn explică (pentru GroparuVesel):

A si asta a fost in 2009 fraier stricat ce esti

| DeadManSoryn explică (pentru GroparuVesel):

Si al treilea lucru vezi ca sunt nepotu lu Nutzu camataru.

| oliviaa29 a răspuns:

Stai linistit. Voi baietii va impacati mai repede decat fetele. pur si simplu iesi pe-afara cu prietenii tai si daca vine si el baga-l in seama, spune-i si tu ca aveai nervi si ca d-aia ai facut asa..mai glumiti, alea-alea si o sa treaca tot. succeshappy

| Vladuthz a răspuns:

Daca tu zici ca prietenul tau venea de fiecare data cand tu il chemai si acum cand l-ai chemat ti-a zis ca nu e obligat, inseamna ca ori poate avea o treaba ori nu da 2 bani pe tine. In ambele cazuri e bine sa-l ignori, si daca chiar tine la prietenia voastra va veni el la tine, daca nu, adio tati, mai sunt atatia oameni in lume cu care sa te imprietenesti.

| DeadManSoryn explică:

Ba vezi ca i-am zis aluia ca sunt nepotu lu nutu ca sa nu se mai dea asa bossu cacatului.

| DeadManSoryn explică (pentru Vladuthz):

Am spus ca el cand ma chema mereu eu vene-am dar el n-a venit cand l-am chemat eu.