| Bogdanro01 a întrebat:

Salut, cand eram mai mic, am jucat un joc cu ferma. nu chiar asa mare. era o moara. cateva gaini 2 sau 4 cai. etc. si era o albina "mare" vesela care mergea cu tine si-ti explica uneori. vorbea pe acoluo.

Ma rog nu e pentru mine jocul, ci pentru maicamea.
E gen first person. sau 2nd person nu-s sigur

Jocul e de acum 7-8 ani daca nu ma insel dar nu mai stiu cum se numestesad. Putin ajutor? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Caprio a răspuns:

Parca se numea Farm Frenzy! Cauta si vei gasi sunt mai multe parti.

| Bogdanro01 explică (pentru Caprio):

Nu este acesta.dar mersi oricum. astept si alte raspunsuri..si nu, nu este online... e gen first person. ON PC Desktop.