| Press2play a întrebat:

Salut,
Cate tinute trebuiesc la Balul bobocilor la baieti si de >care?

Răspuns Câştigător
| Wannabe_3032 a răspuns:

Eu as opta pentru niste jeansi colorati maro, beige sau daca nu verde, rosu in cel mai nasol caz.Ar merge si niste jeansi rupti, taiati, obligatoriu Slim-Fit...O camasa alba fara guler sau o camasa alba cu guler inalt si mansete cu imprimeu ce se intorc ar fi o alegere foarte buna ( obligatoriu un imprimeu care sa se asorteze cu jeansii) ...In picioare ghete medium de piele intoarsa stil casual sau urban-casual maro ( in cazul blugilor maro sau beige), daca nu negri / gri.Ca accesorii : ceas cu curea de piele maro/neagra si la aceeasi mana 3, 4, 5 bratari de argint subtiri.Vei fi un adevarat Catalin Botezatu al balului! Bafta!

2 răspunsuri:
| Press2play explică (pentru Wannabe_3032):

Suna bine. Da trebuie doar o tinuta? adica particip la mister.

| Wannabe_3032 a răspuns:

Aici nu stiu... depinde de tematica balului, daca spui ca participi la mister ai putea inchiria un costum de dansator, un frac ceva