| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce jocuri mai jucati in vacanta, ca sa nu te plictisesti?(multiplayer)

Răspuns Câştigător
| XanderLightBow a răspuns:

Cred ca esti baiat, asa ca ai putea sa incerci :
Pokie Ninja,
Pokie Ninja ii Social ( pe Facebook ), Pokie Ninja ii Original
- jocurile astea daca iti place naruto;

Universale ar fi :
Woozworld ( dar la asta nu prea ai ce face ),
OurWorld ( daca iti place asta, cauta-ma ca Xander Mask, am lvl 80 ),
si alte jocuri pe care le gasesti pe Facebook.

Daca n-ai ce face, ai putea sa incerci sa te uiti la Naruto, e bun de pierdut vremea, si daca incepi sa te uiti, te previn, Naruto provoaca depedenta tongue

sper ca te-am ajutat :/, dar cred ca nu :/, am impresia ca tu cauti ceva online cu multa actiune si violenta la greu :/ oricum cu totii stim ca vara asta a fost can plictisitoare :/

7 răspunsuri:
| lupidor03 a răspuns:

Ai putea sa incepi sa joci LoL(League Of Legends) este cel mai jucat joc al Planatei in acest moment.
Sau daca esti mai mult pasionat de shooting, a aparut un noi Counter Strike(Global Ofensive daca nu ma insel). Sper ca te-am ajutat daca mai vrei alte variante. spune. Succes

| BeFORever a răspuns:

Depinde...daca esti fata sau baiat, dar iti spun cateva:WoozWorld, Spark City World, Club Penguin, ConQuiztador sau dai alte jocuri pe miniclip la fereastra "Jocuri Multiplayer"
Sper ca ti-am fost de ajutor! FUNDA?!
winking

| BorsuMihai a răspuns:

Eu ma joc SAMP (San Andreas Multiplayer). Daca ai pe comp GTA San Andreas, ca sa joci multiplayer mai trebuie sa descarci samp-ul(Scrii pe google samp dawnload ) apoi trebuie sa instalezi sampul exact in acelasi fisier cu san andreasul.
P.S:eu iti recomand serverul samp.diavola.ro

| djfanta23 a răspuns:

Iti recomand SA-MP.
Funda te rog?

| structura a răspuns (pentru XanderLightBow):

Sunt baiat si da e bun naruto dar mai bun e ben ten laughing oricum ai funda

| structura a răspuns (pentru BorsuMihai):

Ce servere mai sunt? poate stii vreun server cu romani, asta care mi l-ai dat imi zice, try again..connct, nu vrea nu stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru djfanta23):

Da-mi niste servere dar bune, te rog