| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa raspunda? Dau funda.
Daca un baiat nu te lasa in pace,iti pune piedica, se uita la tine, etc. ar putea sa te placa?
De exemplu: Azi un coleg nu m-o lasat in pace. Era in banca in fata lui, si stateam linistita si dintr-o data imi da cu o carte in cap, da numai o data de mai multe ori, nu i-am facut nimic si il apuca asa din senin. Intr-o alta zi mi-a pus piedica tot asa din senin fara sa-i fac nimic ca sa se enerveze pe cine sau ceva de genu. Astea ar putea fi semne ca ii place de tine sau se joaca doar?
Am mare nevoie de un raspuns.
Si fara jigniri si alte chestii.

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

se pare ca ne ducem dintr-o extrema in alta
daca are 17 ani, are probleme mintale

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Daca are 11 ani da, astea sunt semne clare.

| Andreiutza1809 a răspuns (pentru Doub):

Are 17, deci cum e?

| Andreiutza1809 a răspuns:

Baiatul are 17 si eu la fel.

| Doub a răspuns (pentru Andreiutza1809):

E total imatur. Wth, cum sa-ti dea cu caietul in cap? Cred ca doar glumeste cu tine.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cum vine asta? Dacă iubești pe cineva, te apuci să-i dai cu o carte în cap, ca să-i demonstrezi iubirea? Așa se fac astăzi declarațiile de dragoste?
Există și un risc. Dacă lovește prea tare, s-ar putea să nu mai judeci corect. Și să-i accepți "favorurile". : ))
Copilul ăla doar se distrează, nu prea cred că are alte sentimente. S-ar putea, dar mă îndoiesc.

| Andreiutza1809 a răspuns (pentru floresdemayo):

Dar nu a dat tare. aha, multumescwinking