| MarianDeluise a întrebat:

Salut

Cititi tot laughing)Intru direct in subiect laughing. Am un prieten care-i place de o fata pe care si eu o plac.
Eu cu acea fata la scoala ma inteleg de minute si vorbim foarte mult (si la scoala si dupa ore ). Este ca o sora
Prietenu' ăla (de gelos ca sa vada el ce si cum ) a intrebat-o pe ea daca-i place de mine(pe facebook), iar ea a spus ca nu laughing, ca nu-i place de nimeni.
Chestia e ca eu am parola de la contul lui de fb si intru cand vreau eu acolo si am dat peste conversatie din greseala laughing

Intrebarea este : Credeti ca a spus ca nu ma place in fata lui din orgoliu sau de rusine sau chiar sunt atat de urat laughing.

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

Pai de unde sa stim noi ca esti tu urat uiate in oglindahappy

4 răspunsuri:
| varcolaccc a răspuns:

Nu stiu vedeți care o cuceriti si dupa aia e. Ori va respinge pe amândoi. O relație foarte buna cum spui tu ca o ai cu ea, de amicitie vorbesc, rămâne de obicei asa. Cu toate ca nu e rau sa încerci dar de obicei de bine ce te înțelegi de aia sfarsesti mai rau.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa inteleg ca esti vreun Igor care se simte amenintat de concurenta de ai intrat in contul aluia.

| Trolli a răspuns:

1. Urat din partea ta ca ai intrat pe facebook-ul prietenului tau si te-ai uitat prste conversatiile lui!
2. Nu stim daca esti urat, nu stiu ce gandeste acea fata (daca este orgolioasa sau nu), si nici daca este rusinoasa! Poate a spus adevarul (nu ii place de nimeni).
3. Iti place de ea dar o consideri sora ta? (ceva e gresit)

| MarianDeluise explică (pentru NameHarris):

Da fraterolling on the floor) cel mai tare raspuns rolling on the floor