| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum pot sa-mi alint prietenul. adica eu ii zic ingeras, ursulet dar asa vrea ceva mai frumos, cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| IngerCazator a răspuns:

Buna!
Cubuletzul meu de zahar, ingeras, puiut, motanel, iepuras, bombonel, dracusor, maimutoiul meu iubit, iubitel, pisoi, printisor, pufulet, pufoshenie, viata mea, gurita, raul meu
Daca mai vrei iti mai zic!
fundita?

7 răspunsuri:
| crack123 a răspuns:

In general, dupa mai mult timp, o sa ajungi sa-l alinti cu apelative gen:"porcule", "boule", "nesimtitule", "insensibilule", dar e nevoie de timp pentru asta, asa ca nu-i face placerea asta asa repede.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Taitel,

| CastiCuMicrofon a răspuns:

Puiut, iubitel, scumpel.

| RobertaAron a răspuns:

Alinta-ti prietenul cum simti tu ca e mai bine! Spune-i "ursulet", "iubire", "dragoste", "puiule", "dragul meu", "baby", "soare", cum vrei tu! Depinde de cum te simti si de ceea ce vrei sa ii transmiti!

| Allexxxxxxxxxx a răspuns:

Balonash,Puiutz,Motanell`,Iubirica,Iepurash,Dulceata,Dragostee,Iubiree etc etc. :* Fundita? smug

| Lady2012 a răspuns (pentru IngerCazator):

Mai zi

| IngerCazator a răspuns:

Scumpul meu, daca il cheama Alin ii poti spune alinarea mea, bubu, bebitzu, iubirica, uratu meu, broscuta, leul meu, leut, tigrusor, soricel,