| scutelnictatiana a întrebat:

Cum se numeste aceasta melodie?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| pastru009 a răspuns:

Este greu sa afli,sa stii. Poti sa te uiti la comentarii si sa le traduci(Google Traducere,nu este cel mai bun pentru limbile straine dar este usor de inteles).Eu am tradus numele videoclipului si mi-a iesit "cantant foarte frumos",dar cred ca ar fi asa:"o fata cantand foarte frumos"(presupun)
Am tradus cateva comentarii(timp de ceva min., adica mai multe comentarii) nu intreaba nimeni cum se numeste melodia.
Dar stii ce nu inteleg? Ai link-ul melodiei si poti sa o asculti mereu(sau o bagi in playlist-ul de la TPU), nu inteleg pentru ce mai iti trebuie numele. Oricum cu putin noroc, poate iti raspunde un rus ce traieste in Romania si stie si rusa si romana.(dar sunt slabe sansele).
Scuze ca nu am putut sa te ajut si altfel.
Apropo, cum a fost de ziua ta de nastere pana la urma? Au plecat parintii tai pentru ca vroiau sa iti cumpere un cadou/tort?

| scutelnictatiana explică (pentru pastru009):

Poate vb despre asta in mesaje?big grinbig grin

| pastru009 a răspuns (pentru scutelnictatiana):

Bine.