| DarYn a întrebat:

Salut big grin Am 3 intrebari pentru fete..si pentru baietii care se pricep :S 1.Cum imi pot da seama daca un baiat e frumos? adica eu sunt baiat, si imi plac fetele laughing si nu imi pot da seama daca un baiat e frumos sau e urat.
2.Cum arata un baiat urat?
3.Care sunt cele mai neplacute lucruri la fizicul unui baiat? (de exemplu mie nu-mi plac fetele cu parul neingrijit)
Sper sa raspundeti cu seriozitate tongue

Răspuns Câştigător
| miauuau a răspuns:

Adică e de obicei evident când cineva zâmeşte frumos, şi e frumos de fel laughing nu ştiu cum să-ţi explic mai clar poate pentru că sunt fată tongue oricum conteaza mult şi personalitatea tongue

2 răspunsuri:
| miauuau a răspuns:

1. Dacă un băiat e plăcut la vedere[are un zâmbet drăguţ, e pensat subtil ori chestii de genul] atunci e frumos.
2.Un băiat urât e un băiat neîngrijit.Acum depinde şi de trăsături, din nou, dacă nu e plăcut la vedere e urât.laughing[logic]
3.Mie una nu-mi plac băieţii nebărbieriţi şi cu monosprânceană.A, şi nu-mi place nici să văd un băiat cu picioarele la fel de fine ca ale mele, înţeleg dacă e nevoie să se radă dar să n-o facă prea des.laughing
[sunt fată]

| DarYn explică (pentru miauuau):

Placut la vedere...fii mai explicita puisor k sunt greu de cap laughing)