| Beniamin122 a întrebat:

Salut, daca am media de la Evaluarea Nationala aproape 5(peste 4, 50), intru la Grigore Ghica Dorohoi pe Stiinte Sociale sau Filologie? Sau la Regina Maria pe Stiinte Sociale, Filologie, Estetica, Economic sau Comert?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Tu scrie pe foaia de opțiuni, toate școlile despre care ne spui și apoi ne anunți dacă ai intrat unde ai vrut

7 răspunsuri:
| Beniamin122 explică (pentru sierra1):

Okok,dar am oare șanse? La științe sociale anul trecut o fost media 5, 35 la Ghica si 3, 32 la Regina, eu zic că am șanse.nu?

| sierra1 a răspuns (pentru Beniamin122):

șanse ai DAR anul ăsta mediile sunt mai mari. Să ne anunți dacă ai intrat unde ai vrut

| Beniamin122 explică (pentru sierra1):

Am intrat la Estetică, e greu aici?

| sierra1 a răspuns (pentru Beniamin122):

Dacă "tragi" o leacă, nu e

| Beniamin122 explică (pentru sierra1):

Ok, știi cumva la ce dau bacul?

| sierra1 a răspuns (pentru Beniamin122):

Așteaptă mami, nu fi așa de agitat - măcar să ajungi intr-a 10 a

| Beniamin122 explică (pentru sierra1):

Bun bun