| mihaivelicu a întrebat:

Salut! Daca cer adeverinta de student (precizez ca eu nu mai sunt student de cateva luni), mi-o dau pe loc sau verifica in sistem daca inca sunt student?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Eu cred ca verifica la ce facultate, specializare esti, in ce an, ca sa stie ce sa scrie pe adeverinta.
Dar mergi la secretariat si cere, altfel nu stii.

| mihaivelicu explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Ok, si de asta sunt curios, daca nu mai sunt student, nu apar in sistemul lor cu numele studentiilor sau cum mai exact? Nu imi pot da o adeverinta si completez eu ce este de complatat?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru mihaivelicu):

Ce vrei tu se numeste fals in inscrisuri!