| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut, de curand am aflat ca fosta m-a mintit foarte mult..si pe moment fiind nervos i-am zis sa ma evite si i-am dat block dar dupa ce m-am calmat am incercat sa rezolv dar nu mai raspunde imi da seen ..Nu am spamat-o prea mult, am dat 2 mesaje, am vazut ca nu raspunde i-am dat block iar faza e ca mi-e cam dor de ea..sincer mai mult mi-e dor sa sarut pe cineva. Probabil e cel mai placut lucru pe care-l stiu si nu stiu cum as putea sa-mi fac alta iubita.

8 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Trebuie să te gândești bine ce faci. Cu timpul o să găsești persoana potrivită.

| Clytia a răspuns:

Pare destul de clar că nu o iubești, deci ar fi mai bine să nu o mai cauți. Pe tine cred că te încălzește doar faptul de a avea o "iubită"...

| Adry05 a răspuns:

Deci practic nu ți-e dor de ea doar vrei să ai pe cineva cu care să te săruți... e trist că te înjosești să te întorci la cineva care te-a mințit și odată cu asta practic batjocorit doar pentru că n-ai cu cine să te săruți laughing

| Mosotti a răspuns:

Adica ce faci? Cand iti vine dai in cap omului si apoi vrei sa te accepte? Nu merge.
Cauta pe altcineva, dar daca si cu acea persoana faci la fel, iare vei pierde.
Trebuia sa intrebi de ce te-a mintit sa vezi motivele.
Poate tot din cauza ta, ca stia ca poate vei reactiona nasol.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ai procedat astfel la prima ceartă atunci ești cam nehotărât.
Data viitoare gândește-te bine ce faci.

| Aoxkajcjw explică (pentru Andreeush):

Nu e prima cearta au fost minim 20

| Andreeush a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Ok dar dacă te-a mințit și te-ai certat de atâtea ori cu ea atunci de ce încerci să fii iar cu ea?

| Aoxkajcjw explică (pentru Andreeush):

Nu mai incerc m-am gandit mai bine si nu mai vreau