| Eu98 a întrebat:

Dintre cei care au facut vaccinul acela din a 9-a, anti-tetanos si anti-difteric, puteti sa imi spuneti si mie cum e? Adica, vaccinul in sine doare?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Nu doare când îl faci dar o să te doară mușchiul după. Oricum e suportabil și e bine să îl faci.

3 răspunsuri:
| Eu98 explică (pentru FucktheSystem):

Mersi. Si unde crezi ca ar trebui sa il fac, in mana sau in picior?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Eu98):

O sa ti se faca in mana, acolo il fac toti.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Eu98):

Se face în mână, dar se poate face și în coapsă. Oricum la școală o să îți facă în mână, nu cred că îți dă de ales.