| paul65moza19 a întrebat:

Salut, dragi adolescenti! E o fata de care imi place si as vrea sa aflu daca ma place.
As vrea sa stiu si cum sa o impresionez cat si ce sa vorbesc cu ea...
nu veniti cu perversitati ca le trec cu vederea, cu ceva practic va rog (dau funda, nu trebuie sa o si zic...)

7 răspunsuri:
| HerrManelig a răspuns:

Nu te grabi sa o impresionezi cu nimic!
Mai bine comporta-te respectuos si civilizat cu ea ca sa-i castigi PRETENIA, iar daca ai castigat-o atunci apara-o si protejeaz-o, si apoi daca se va naste IUBIREA, vor urma si alte lucruri care tin de Iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne mai multe detalii? O cunosti? Ai vorbit vreodata cu ea? Stie de existenta ta? etc.

| paul65moza19 explică (pentru HerrManelig):

Multumesc... ideea e ca ea nu ma place.

| paul65moza19 explică (pentru anonim_4396):

O stiu de 4 ani, m-a placut de 2 ori, acum o plac eu si ea nuhappy
e ciudat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru paul65moza19):

De unde stii ca nu te mai place? Ti-a zis asta? Tu i-ai zis c-o placi? Daca nu, ar trebui sa ii zici.

| paul65moza19 explică (pentru anonim_4396):

Pai i-am zis si ea a zis va nu ma place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru paul65moza19):

Pai atunci nu prea mai ai ce sa faci.