| VanillaChocolatte a întrebat:

Salut happy! Imi place de un baiat de la scoala, este cu un an mai mare decat mine, in fine. Eu sunt a7a, el e in a8a. Este cel mai frumos baiat in scoala si as vrea sa fiu impreuna cu el. P. S. ( Nu am vorbit niciodata cu el). Sper ca puteti sa ma ajutati! big grin

Răspuns Câştigător
| Brokenheart18 a răspuns:

Păi, e mai complicat, adică o să dureze mai mult timp. Încearcă să te bagi în seamă cu el, să începi să te împrieteneşti cu el, fă rost de id-ul lui şi vorbiţi pe mess. Fă asta până începi să-l cunoşti, să ştii ce fel de persoană e. Apoi poţi să îi spui sentimentele tale pentru el şi dacă şi el simte asta pentru tine.
P. S. : Încearcă să nu te îndrăgosteşti de el până nu ajungi să îl cunoşti şi să fi sigură că şi el te place, deoarece o să te doară dacă o să te respingă.

2 răspunsuri:
| Liviues a răspuns:

Pai poti sa ii spuiwinking, sau daca iti este rusine roaga o colega sa ii spuna!

| VanillaChocolatte explică (pentru Brokenheart18):

Multumesc! Asa o sa incerc sa fac happy!