| ENDofGaming a întrebat:

Salut imi trebuie un eseu cu tema "Ultima carte citita" si ultima carte a mea citita este Robinson Crusoe ma ajutati?:d

Răspuns Câştigător
| rihanna7865 a răspuns:

Salut! pai scrii ca ultima carte citita de tine este robinson crusoe si spui de cine este scrisa, in ce an a aparut, personajul principal, despre ce este vorba, povestesti din ea, personaje si ce se mai intampla si apoi spui la final ca ti-a placut aceasta carte si de ce ti-a placut apoi vei zice ca o sa mai citesti si alte carti scrise de acest autor deoarece ti-a placut foarte mult asta. bafta :* happy

1 răspuns:
| ENDofGaming explică (pentru rihanna7865):

Mersi mult