| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut.
În ultimele 2 luni nu m-am comportat la fel cu iubita, am facut-o sa se îndepărteze pentru ca nu eram ca înainte, m-a schimbat ca am ținut tot în mine in loc sa ii spun ce gânduri am. Ea e foarte sensibila și nu știu ce sa fac o împac, spune ca nu ma pot schimba. I-am promis și nu ma crede deloc, știe ca nu sunt asa, credea ca vreau sa ma despart de ea, ca nu îmi mai pasa da nu e asa și nu ma crede deloc.
Un sfat ceva, nu vreau sa o pierd deloc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti cauti alta si inveti sa deschizi gura, ca sa nu o pui si pe aceea pe fuga.

| AnonimAnonim4321 explică (pentru Violleta2022):

Si daca vreau sa rămân cu ea ce fac? vreau sa o impac

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnonimAnonim4321):

Degeaba vrei tu sa ramai cu ea, daca ea si-a pierdut incredrea in tine si nu te mai vrea.
Din pacate, tu nu te poti schimba, fiindca oricat ai vrea nu poti, asta este adevaratul tau caracter.