| Andrei666111 a întrebat:

Salut lume! Astazi as avea nevoie de ajutor daca se mai poate... Sa va zic de ce.Deci mie imi place de o fata de la scoala, doar ca scoala a intrat in scenariul galben si nu pot sa o mai vad pentru ca am fost impartiti in 2 grupe in ordinea catalogului. Ea este la litera A si eu sunt la L... Credeti ca as mai avea vreo sansa sa ma mai dau la ea(Fiindca nu o mai pot vedea)? Pentru ca unii fac o saptamana de acasa si unii o saptamana la scoala.Imi vine sa plang cand am auzit asta fiindca am stiut ca am avut 4 saptamani la dispozitie si le-am ratat pe toate. Credeti ca as mai avea vreo sansa sa ma imprietenesc cu ea? Astept raspunsuri dau Fundita

3 răspunsuri:
| MPersephone a răspuns:

Ce spui de toate lunile pe care le vei avea cu ea dupa covid?

| Andrei666111 explică (pentru MPersephone):

După ca dupa dar problema e ca nu se mai termina

| jakip a răspuns:

Da, sigur mai ai o sansa sa te imprietenesti cu ea. daca nu reusesti chiar acum poti oricand sa incerci dupa ce se iese din scenariul galben pentru ca pana la urma veti iesi.