| anonim_4396 a întrebat:

Salut.M-am certat cu prietena dintr-un motiv banal adica m-a mintit si eu am cam exagerat nu am mai bagat-o in seama treceam pe lanaga ea si nici buna nu ii ziceam ...si ea ca sa se razbune sta cu alt baiat si imi vb foarte urat vrea sa ma departeze de ea sa o uit... dati-mi si mie niste sfaturi sa ne imp va rog sadsadsadcrying

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Da...complicata treaba. Daca minciuna ei n-a fost una prea mare vorbeste cat mai deschis cu ea si recunoaste-i ca ai exagerat putin, eventual cere-ti si scuze, daca vezi ca te respinge inseamna ca nu te mai vrea nici ea deloc si asta e.Nu te tine de capul ei ca mai sunt si alte fete pe lumea asta. -_-

| kosyi a răspuns (pentru EmaEmax):

Stiu ca mai sunt si alte fete da nu pot sa stau cu alta pur si simplu imi aduc aminte de ea si nu imi e deloc bine