| anonim_4396 a întrebat:

Pai cum as putea sa vorbesc cu o fata. Adica un subiect de conversatie sau ce sa o intreb sau sa ii spun. Dau Funda. happy

Răspuns Câştigător
| BubbleShoot a răspuns:

Ai mai vorbit cu acea fata? e prima data cand vorbiti sau te referi la o noua conversatie?

4 răspunsuri:
| Andrei9822 a răspuns (pentru BubbleShoot):

Pur si simplu sa vorbesc cu o fata care nu o cunosc si pare draguta. Nu stiu cum sa ma bag in seama cu fetele si sa fiu o prezenta placuta. Nu stiu daca intelegi.

| Dy2000 a răspuns:

Buna.Fii creativ lasa-ti mintea sa se joace si emotiile acasa.Fii tu insuti. Poti incepe prin a o complimenta, apoi multe alte subiecte.bafta!

| BubbleShoot a răspuns (pentru Andrei9822):

Aaaaaa inteleg :*
depinde. nu stii ce ii place sa faca? adica orice ar trebui sa incepi sa vorbesti si atunci ai vedea ca daca vorbeste ok cu tine si iti scrie mai multlaughing cam te place si atunci poti incerca orice subiect banal chiar de la un,, ce faci?,, ati avea de vorbit mult mult. deci inceraca sa vezi ce parere are despre tine si cum vorbeste. succes! pup

| Andrei9822 a răspuns (pentru BubbleShoot):

Da... ok totusi multumesc.