| Biancaramona456 a întrebat:

Salut. Pana in ce data vor intra bursele sociale pentru studenții din anii terminali? Dacă susținerea lucrării de disertatie este in Iulie. Inclusiv Iulie primesc?

Răspuns Câştigător
| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! De obicei bursele sociale pentru studenții din anii terminali se acordă până în luna iulie, inclusiv. Dacă susținerea lucrării de dizertație este în iulie, bursele nu sunt acordate pentru acea lună, pentru ca contractul de studii și burse se încheie la finalul semestrului de primăvară

2 răspunsuri:
| Biancaramona456 explică (pentru vatadezahar24):

Și pe Iunie? Se dau?

| vatadezahar24 a răspuns (pentru Biancaramona456):

Bănuiesc ca da!