| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni!happyAm nevoie de sfaturi in legatura cu dezvoltarea mea fizica dar si morala, am 14 ani la inaltime am 171 si 54 kg sunt inalta happydar iata care cred ca e problema eu cred ca ma maturizez foarte repede adica am gindirea matura dar si inaltimea, credeti ca sunt prea dezvoltata?

5 răspunsuri:
| pikakatejulia8 a răspuns:

Nu si eu am gandit asa si eu sunt matura si e foarte bine. fetele mature agata baieti frumosi repede nu-n teleg care ar fi problema?rolling on the floor) glumesc nu nu e nimic daca te maturizezi repede :*funda?

| SoP222 a răspuns:

Nu esti prea dezvoltata, esti bine pentru varsta ta. Cat despre gandire, cum iti poti da seama ca ai o gandire matura?

| 20156 a răspuns (pentru SoP222):

Gindesc serios uneori prea de tot, nu sunt atit de vesela si copilaroasa

| Liviu a răspuns:

Uhm,relax cand te lovesti de pragul usi, vei vedea si tocul atunci.Stai linistita, omu traieste cat invata, si din pacate tot prost moare.

| Danutul22 a răspuns:

E bine asa cum estihappy