| Vodafone95 a întrebat:

Salut prieteni. Cum as putea fi mai tupeist? Să vorbesc cu fetele, etc. Uite acum incepe scoala si vreau să fac o impresie bună.

6 răspunsuri:
| Kleoo a răspuns:

Nu e necesar sa fii tupeist ca sa vorbesti cu fete, ba din contra!

| Alisse a răspuns:

Buna. A fi tupeist mie cel putin nu imi transmite o impresie buna chiar inversul, dar desigur depinde de fiecare.

| Vodafone95 explică (pentru Alisse):

Tupeist in sensul bun

| an0therkid a răspuns:

Daca esti de gasca e de-ajuns happy

| Voidwithin a răspuns:

Fii natural

| Georgemy2 a răspuns:

Incerca sa vorbesti doar cu una, ma refer sa nu vorbesti cu vreo 5 intr-un grup, ca sigur o sa te acapareze si o sa te faci de rusine