| cristianorudi7 a întrebat:

Stie cineva daca la admiterea de anul viitor de la Med.Gen la Sibiu se va adauga si proba de chimie alaturi de cea de biologie, sau va ramane biologie singura materie de examen?

5 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Inca n-au publicat pe site-ul lor. Se pare ca mai multe universitati vor sa introduca doua probe ( si Iasi si Cluj de ex), dar inca nu s-a afisat nimic oficial.

| cristianorudi7 explică (pentru FastAndFurious):

Si tu crezi ca va fi?

| cristianorudi7 explică (pentru FastAndFurious):

Si tu vrei sa dai la med gen?

| FastAndFurious a răspuns (pentru cristianorudi7):

Nu, prietena mea, dar nu in Sibiu.

| FastAndFurious a răspuns (pentru cristianorudi7):

Daca e facultate cu concurenta mare, pot sa bage doua probe. Daca abia aduna candidatii, nu se complica si cu chimia care e mai grea.