| anonim_4396 a întrebat:

Salut, știu ca pare foarte jenant cel puțin pentru mine dar m-am ras în zona intima, țin sa menționez ca este prima data am 14 ani și ma mănâncă foarte tare... Nu m-am tăiat sau ceva dar nu știu ce se întâmplă. Ma poate ajuta cineva? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa se irita pielea acolo daca ai dat cu bic ul... Peste 4-5 zile o sa treaca

3 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

Esti iritat in zona intima de ai mancarimi, o sa iti treaca

| EnacheRemuss a răspuns (pentru danaieladaniela):

Multumesc mult!

| EnacheRemuss a răspuns (pentru suntserios):

Multumesc! o sa treaca pana vineri? cand s-a intamplat asta a fost duminica.