| AlexO25 a întrebat:

Sunt baiat calsa a 8-a si am 1.50. Am o fata in clasa inalta care imi spune ca daca as fi mai inalt ar stai cu mine ca sunt dragut chestii (singura problema e inaltimea ). Credeti ca as putea sa stau cu ea? Cum as putea sa imi dau seama daca intr-adevar ma place?

Răspuns Câştigător
| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Daca esti in clasa a 8-a ce te astepti?! Asta este varsta in care te dezvolti, baietii in general dupa 14 ani incep sa creasca in inaltime foarte mult. Nu iti face griji in privinta inaltimii, o sa cresti intr-un mod "miraculos", cunosc suficiente cazuri. Iar daca fata chiar te-arplacea nu ar interesa-o inaltimea ta

4 răspunsuri:
| FreDoo14 a răspuns:

Ma frate si eu am o piticanie in clasa care vrajeste fetele(tot 1.50) sigur si tu poti daca spune fata ca esti dragut

| neutrino a răspuns:

Proba la inaltime ai picat-o. Propune-i sa te testeze si la alte probe, unde crezi ca vei face fata cerintelor ei.

| RobertKilleur a răspuns:

Frate,eu am 10 ani si am 1.55

| Skylimit a răspuns (pentru AndreeaBanateanu1996):

Eu am 14 ani si 1.75. Oare cat o sa mai cresc? laughing