| papuciirupti a întrebat:

sunt baiat si nu stiu sa dansez, am nevoie de cateva link-uri sa invat cate ceva. vreau pentru muzica usoar de botezuri, majorate (am o vara incarcata si ma simt jenat sa nu ies deloc, tinand cont ca mai sunt si tanar)

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Vad ca ai problme mai seriose, cel putin asta e in mintea ta.
Mai sus ai o intrebare legata de socializare etc etc.
Du-te frumos la cursuri de dansuri si le faci pe amandoua.

| papuciirupti explică (pentru ROB3RT89):

Daca m-am dedicat mai mult educatiei evident ca viata sociala nu e tocmai buna si daca nu prea am iesit nu am invatat dansuri, am invatat altele laughing

| ROB3RT89 a răspuns (pentru papuciirupti):

Cred ca ti-e cam greu in weekend-uri.
Daca inca nu ti-a dat seama ca educatia e o forma mai "camuflata" de manipulare ca si mass media, e cam rau.
Dar priveste partea buna, esti inca tanar!

| papuciirupti explică (pentru ROB3RT89):

Stai linistit ca nu este asta cu manipularea, din cauza unor evenimente am fost afectat si cum cu prietenii nu mai voiam sa ies si avand in minte un singur gand, ca o sa reusesc sa fac tot ce-mi propun am invatat si am ajuns in multe locuri minunate, dar niciunul nu se compara cu o petrecere sau ceva de genul alaturi de alti prieteni, cunostinte, adolescenti in general. si acum ca stiu ca sunt admis la facultate, probleme nu prea mai sunt, trebuie sa ies cum ieseam inainte, sa ma reconectez, ii prind eu si pe ceilalti din urma.
nu imi era greu deloc deoarece eu plecam in tari straine unde multi doar au auzit

| PsyhoChild a răspuns:

Intrebarea este:Prietenii tai stiu sa danseze pe muzica usoara la botezuri sau in general? Desigur ca nu :D Dezlantuiete ca un anima l renascut ca asa vor face si prietenii tai. Daca e vorba de botez trebuie sa invetii sa dansezi pe muzica populara ceea ce nu este greu.
Aici inveti hora https://www.youtube.com/watch?v=O2B289FqZxw
Mrrr ce fund are barbatul din videoclip xD