| x2gk9r a întrebat:

Salut…sunt baiat vreau un sfat
Ultima data m-am certat cu prietena mea si am zis sa incheiem orice punct de discutie repet nu e iubita, timp de 2 sapatamnii cat nu am vb cu ea totul a fost minunat, toata lumea ma apreciaza imi vorbeste frumos numa ea ma facea in toate felurile:’bulangiu’ etc… dar timp de 2 sapatamanii au fost minunate sincer vorbesc
Iar 2 saptamanii am fost cu ea din pacate intr-un grup si trebuia sa mergem amandoi si am zis ca nu mai vreau sa am nicio legatura cu ea si din pacate sa reintors prietenia…adica vorbim din nou dar mai sec, m-am certat cu ea ieri pe ceva chestie si o zis ca azi cand ma vine ma lasa fara haine iar azi dimineata am asteptat o si am fost FOARTE calm si i-am zis :’Ai zis ca ma lasi fara haine hai sa te vad’ Dupa o zis ca se jura pe tatal ei daca nu ma ea la pumnii picioare si ca ma scuipa si i-am zis calm si fara stres :’Hmmm eu zic calmeaza te ‘ am zis intr-un mod asa mai sec gen…dupa am vb oke
Vreau sa inchei orice discutie cu ea…ce pot face?
Va rog din suflet nu mai suport persoane de genu langa mine

5 răspunsuri:
| x2gk9r explică:

Credeti ma nu mi-e frica si nu vreau sa dau in fete, dar ma enerveaza cum face si tot ma abtin face pe crizata tipa in ultimul hal.

| x2gk9r explică:

O venit azi dimi si tot vb si i am aruncat asa o vorba si o zis ‘ACUMA MA EI LA 100 METRI?, DACA AM VENIT ACUMA DIMINEATA CALMA SI NU TE AM LUAT IN PUMNI SI PICIOARE SI MI AM VAZUT DE TREABA MEA CE TOT AI?’
SI eu de acolo calm tot am intors pe cap ochii si i am aprobat ca sa vada ca nu are sens. si i-am zis :’Ai zis ca ma lasi fara haine no hai’ So uitat la mine si zice :’TU VREI SA TE IAU LA PUMNII SI PICIOARE SI SA TE SCUIP’ si i-am zis :’na hai’ Ea:’CA NU VREAU SA DAU IN TINE’
Acuma spuneti mi mie daca nu am procedat oke la aceasta faza dar sincerii va rog?

| x2gk9r explică (pentru x2gk9r):

Si tot ea :’TOTII SUNTETI PROSTII BA DA NUMA DE OAMENII PROSTII DAU BA ‘ nu gasesc unu asa ca mine cu capul deschis tot ea))

| Xujekoaif a răspuns:

Da mi mesaj p insta bro te rog allinaaqk vorbim acl

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu inteleg ce vrei de la noi.
Tie iti place sa te tavalesti cu porcii, ba ii mai si intarati.