| DORIANx a întrebat:

Salut.Sunt din Bucuresti.Cineva se tot da la prietena mea pe Facebook, desi ea il refuza si ii spune ca are prieten el tot insista zicand : si ce daca ai prieten.El sta in apropiere de mine, voi ce ati face in locul meu? sa il las sa insiste pana se plictiseste sau sa ma duc sa-l iau de guler?

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Prietena ta nu a auzit de block?!
Sau este pe principiul lasa-ma-mi place?!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca prietena ta vroia sa scape de el, erau metode, una e block ul. Da aparent ii place sa fie bagata in seama

| DORIANx explică (pentru Raniaa):

Hm,ea totusi imi arata...

| DORIANx explică (pentru suntserios):

Da,ai dreptate, totusi ea imi arata desi putea sa nu faca asta, acum nu stiu, mie nu imi este greu sa ma duc sa-l scutur putin, dar nu vreau sa par penal.

| FaraNume1245 a răspuns:

Du-te să-l scuturi, doar nu degeaba ești bucureștean.