| anonim_4396 a întrebat:

aici e vorba de o chestie mai ciudata, m-am tot gandit la chestia asta si nu imi dau seama ce ar trebui sa fac, poate ma ajutati voi.
Sunt a10-a ( stiu ca asta nu conteaza dar am zis-o doar asa), si de aproximativ o luna stau in banca cu o fata. Ea m-a intrebat daca vreau sa stau cu ea in banca. Inainte de asta mai vorbeam si chestii doar ca erau discutii pe subiecte minore sau legate de scoala. De cand stau cu ea in banca, nu stiu cum dar m-am atasat de ea destul de mult. In timpul orei face unele gesturi : isi pune capul pe umarul meu, ma ia in brate foarte des, ma mangaie pe mana si chestii de genul. Chestia e ca nu stiu cum sa iau chestiile astea, gesturi din prietenie sau e o sansa sa ma placa?
Acum o saptamana i-am propus sa ne strangem mai multi sa mergem la un film, si a spus ca ar fi super. Evident ca intr-un final ar fi trebuit sa fim decat noi doi laughing
Pana la urma a fost plecata in ziua respectiva si s-a intors destul de tarziu acasa asa ca mi-a spus ca mergem 100% sapt. viitoare. Azi am intrebat-o daca mai vrea sa mergem si a zis ca vrea, iar dupa m-a intrebat cine mai vine. Eu i-am zis ca nu stiu sigur iar apoi am intrebat-o daca daca e vreo problema in cazul in care nu mai vrea nimeni sa vina, sa putem merge doar noi doi, apoi a spus ca nu e nicio problema.
Ce parere aveti de chestia asta, pe mine chiar ma framanta lucrul asta si am zis sa cer parerea unor experti xD
O zii buna!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Saraca fata, ea te place iar tu bati campii. Mergeti la film, doar voi doi,

| StefNN a răspuns:

Eh laughing)
Mersi de raspuns, mai astept pareri

| RobertMoon a răspuns:

Mergi la film cu ea, si de acolo te descurciwinking

| Adrian109 a răspuns:

Salut.din tot ce ai spus ca face reese 100% ca te place.

| osimplaadolescenta a răspuns:

CLAR TE PLACE. Fi si tu dragut cu ea. Poti sa o iei in brate sau sa ii spui ca e draguta, desteapta...cum vrei tu. O sa ii placa %100 si o sa vada ca nu doar ea simte ceva. Dupa film eu zic sa o saruti...fa asta ca fiind ceva de care chiar aveai nevoie. Apoi probabil ea nu o sa stie cum sa reactioneze ( fac pariu) asa ca poti sa o iei de mana si sa nergeti asa amandoi. Asculta ce am zis si peste putin timp o sa aveti o relatie de invidiat

| StefNN a răspuns (pentru osimplaadolescenta):

Mersi de sugestie. Iti dai seama ca si eu o iau in brate si chestii, nu sunt pisat pe mine sa stau sa ma uit la ea cand facea astea xD.