| Alexandru_Grigoraş_1980 a întrebat:

Am 13 ani, 60 kg si 1, 70 m inaltime, sunt in clasa a 7-a si m-ar interesa cum este la liceul militar, dar as vrea sa aflu mai pe detaliat cum e treaba acolo (cum e admiterea, programul, cand iti da zile libere, ce avantaje/dezavantaje ai la liceu militar) si vreau o diferenta intre liceul normal si un liceu militar. Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| AlexaCassandra a răspuns:

Bun, ai de dat probele scrise (romana si mate)+probele eliminatorii(psihologica si sportiva) E program strict, trezire la 06:00, stingerea la 22:00, avantaje : ai loc de munca asigurat dupa liceu(in caz ca nu vrei sa faci si academia), dejavantaje : eu nu gasesc dejavantaje, e super acolo. Sper ca te am ajutat, funda?

2 răspunsuri:
| AlexaCassandra a răspuns:

Iti spun totul detaliat, dar dupa dai funda? :]]]]

| Alexandru_Grigoraş_1980 explică (pentru AlexaCassandra):

Scuze, ma uitam pe YT, de plictiseala, ca nu primeam nici un raspuns la intrebarea asta. mersi de ajutor! Daca vrei sa spui mai pe detaliat, spune :]]]]]