| NECULA a întrebat:

Salut tpu.am 15 ani 1.76 si 68kg. as vrea sa ma apuc sa fac flotari si abdomene.cam cate ar trebui sa fac zilnic din fiecare ca sa ajung pana in vara sa arat ok..multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ionela296 a răspuns:

Nu depinde de cate exercitii faci in fiecare zi, ci depinde mai mult de regimul alimentar.Eu zic ca 15 exercitii pentru toate parile corpului in fiecare dimineata si seara este destul sa arati asa cum iti doresti, dar trebuie sa tii cont si de regimul alimentar!

1 răspuns:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Cere sfatul unui profesor de sport sau unui instructor de fitness.