| Alinnnstefannn a întrebat:

am 16 ani si vreau sa câstig bani mei proprii, stiți vreo munca ce pot face? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DavidoffUser a răspuns:

Sau barman/ospatar pe undeva

5 răspunsuri:
| Maria-Andreea_Ferenț_1995 a răspuns:

La McDonald's

| Violleta2022 a răspuns:

Curand se deschide sezonul in agricultura!
Sunt convinsa ca vei gasi de munca daca vrei sa muncesti cu atat ardoare!
Nu se cer scoli inalte, dimplome sau experinta, doar vointa si putere de munca!

| Alinnnstefannn explică (pentru Violleta2022):

Si cum as putea face

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alinnnstefannn):

Cred ca trebuie sa-ti faci cont acolo... sau sa le trimiti mesaj.

| Jackson111 a răspuns:

Eu cred ca la 16 ani poti munci la cafenea sau intr-un magazin simplu[incaltaminte, haine, fructe]! eu la 16 ani lucram la piterie!