| YoYoIonut a întrebat:

SALUT TPU! Am ascultat o melodie, dar nu mai stiu cum se numeste.Am ascultat-o acum cateva zile.E noua oricum. Poate cine sa-mi spuna cum se numeste? Poate stiti la ce ma refer.E o muzica canta cineva la inceput foarte putin dupa numai instrumente.Nu e manea. Oricum e de dans.

Funda si vot!

8 răspunsuri:
| NuImiSpunNumele a răspuns:

Tranquila?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

1)Imi place poza ta si 2)Cred ca Tranquila

| YoYoIonut explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Nu e tranquila, pe aia o stiu.Canta foarte putin ca Harlemshake cateva cuvinte.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru YoYoIonut):

Pai daca nu e tranquila nu am alte idei, scuze

| YoYoIonut explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Poate ceva mixatbig grin?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru YoYoIonut):

Problema este ca am mai auzit una dar este cam veche si nici nu stiu cum se cheama

| YoYoIonut explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Poate poti sa-mi raspunzi la alta intrebare de-a meabig grin
Despre un joc fifa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru YoYoIonut):

Te-as putea ajuta la cea cu wwe impact