| spiker2222 a întrebat:

Am nevoie de ajutor :
In 2 saptamani plec la mare si as vrea sa imi recomandati niste exercitii pentru un abdomen super happy.Cel mai bun raspuns primeste funda.Sa fie totusi cu rezultate rapide. Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Îţi lucrează întreg corpul :
https://www.youtube.com/watch?v=2vmsF2njAfA
Succes!

3 răspunsuri:
| Kenji97 a răspuns:

Lol crezi ca in 2 saptamani gata ai un abdomen super?laughing)) trebuie sa lucrezi foarte mult la abdomen sa se vada cv nu 2 saptlaughing)

| spiker2222 explică (pentru Kenji97):

Pai am ma dar vreau sa se vada mai bine. Totusi daca nu sti se vede ca stai numai la pc asa ca macar nu mai iesi in public