| Burlacu006 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, mamaia mea ii tot da bani lu varmiu iar mie nu imi da,si cand ii da lui ii zice sa numi zica mie, ce inseamba asta si ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| OnlyWeTwo a răspuns:

Am patit si eu asa mane o solutie buna e sa fi indiferent te chema la ceva sa o ajuti zi ca nu poti ceva de genu si la un momendat o sa isi dea seama singura ca a gresit si nu ti-a acordat sprijinul ei.Sau poate tu ai o stare financiara buna si varul tau nu.Incearca prima solutie cu indiferentul daca nu merge spune-i si ia o sa-ti raspunda. Funda

4 răspunsuri:
| OnlyWeTwo a răspuns:

Il simpatizeaza mai mult pe varul tau.Singurul lucru ia si te da bine pe lanaga bunicata sau incearac sa vezi ce face varul tau pentru a obtine aceii bani. Funda

| Burlacu006 explică (pentru OnlyWeTwo):

Am incercat sa ma dau bine pe langa ea dar tot asa face, crezi ca e o solutie daca ii zic ca de azi inainte eu nu o mai consider bunica?

| nesuferit a răspuns:

Dai in *** de bani ca nu aduc fericirea

| Burlacu006 explică (pentru nesuferit):

Stiu ca nu aduc fericirea dar nici chiar asa aluia sai dea si mie sa numi dea