| Vuducel a întrebat:

Salut >TPU!<

Am nevoie de cateva tutoriale destre anumite dansuri.[cum sa-l invat repede]

-Latino

-Populara

-Tango

-Freestyle

-Si dans de club Dans pe melodii de club gen "Danza Kuduro" "50 Cent-Down on me" etc.

Macar 1-2 dansuri!

FUNDA!

Multimesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oauuuuuuuuuuuu! Ai avea nevoie de un curs de limba romana. Urgent!

| Vuducel explică (pentru Salontanul):

1.Ok.Am scris "Multimesc!" in loc de "Multumesc!" pentru ca m`am grabit...Dar cred ca tu ai nevoie de un curs de limba romana pentru ca ai pus accentul pe "u".Se exclama astfel" Oaaaaau".

App...Sunt cubanezwinking (Stau in Romania de 10 aniwinking )

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Vuducel):

Ok. Iarta-ma. N-am stiut ca esti cubanez. Atunci iti iert prostia spusa in raspunsul tau. laughing La scrierea cuvantului "oau"prelungit nu exista asemenea regula. Scrie "oauuu" in browser si ai sa vezi ca n-ai dreptate.